دسته بندی محصولات
مرکز فروش آبچکان در تهران

برای خرید عمده و تکی انواع آبچکان کابینت با قیمت مناسب، می‌توانید با جهان یراق، مرکز فروش آبچکان کابینت در تهران تماس بگیرید. این مجموعه به عنوان مرکز خرید آبچکان معرفی شده است. 

جهان یراق
جهان یراق

آبچکان از مهمترین تجهیزات آشپزخانه به شمار می‌رود که با استفاده از آن می‌توانید ظروف شسته شده را نظم داده و برای خشک شدن ظروف از آنها استفاده نمایید. این محصولات دارای مدلهای مختلف بوده که برای کاربردهای گوناگون در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرکز فروش آبچکان کابینت در تهران

آبچکان کابینت به عنوان یکی از لوازم نظم دهنده در آشپزخانه به شمار می‌رود که در زمان خرید این محصول از بورس آبچکان در تهران حتما به سبک و متراژ مکانی که قرار است آبچکان را در آنجا قرار بگیرد توجه کنید. اگر قصد خرید آبچکان با قیمت مناسب را دارید، می‌توانید به مرکز فروش آبچکان در تهران مراجعه کرده و یا از طریق سایت مدل های مختلف آبچکان را مشاهده کنید.

در مرکز خرید آبچکان می‌توانید محصولات را با قیمت ارزان تر از سایر مجموعه ها خریداری نمایید و همچنین با وجود تنوع بالا می‌توانید محصول دلخواه را خریداری نمایید.

مرکز فروش آبچکان رومیزی در تهران

آبچکان‌ های رومیزی که امروزه بسیاری از افراد از آن به جای آبچکان کابینتی استفاده می‌کنند، به یکی از گزینه های مناسب برای استفاده در تمام آشپزخانه ها تبدیل شده است. برخی افراد تصور می‌کنند که حتما این آبچکان ها باید روی سینی سینک قرار بگیرند در صورتی که خودشان دارای سینی آبگیر می‌باشند که آب ظروف را به طور کامل جمع کرده و به راحتی بر روی کابینت جای می‌گیرند.

جهان یراق مرکز فروش آبچکان در تهران، دارای تنوع بی‌نظیری در مدل های این دسته از وسایل آشپزخانه می‌باشد. برای خرید انواع آبچکان به صورت عمده و تکی با قیمت مناست با جهان یراق تماس بگیرید.

تولیدی آبچکان تهران

در زمان خرید آبچکان باید به موارد بسیار مهمی مانند نوع طراحی کابینت و دکوراسیون آشپزخانه بسیار توجه کنید زیرا ممکن است بعد از خرید با دیزاین آشپزخانه و یا اندازه کانتر هماهنگی نداشته باشد. جهان یراق تولید کننده انواع مدل های آبچکان از جمله:

  • آبچکان استیل
  • آبچکان دیواری
  • آبچکان رومیزی
  • آبچکان داخل کابینت
  • آبچکان دو طبقه
  • آبچکان ریلی
  • آبچکان کنار سینک
  • آبچکان پشت پنجره ای

 می‌باشد که می‌توانید متناسب با سلیقه خود هر مدلی را که در نظر دارید، خریداری کنید.

قیمت آبچکان کابینت در تهران

قیمت آبچکان به فاکتورهای بسیاری وابسته است که در تعیین آن نیز موثر است. این فاکتورها شامل موارد زیر می‌شوند:

جنس آبچکان

اگر بدنه‌ی آبچکان انتخابی شما از جنس استیل با کیفیت باشد به مراتب قیمت آن بیشتر بوده و به مرور زمان دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی‌شود. شما می‌توانید برای مدت زمان طولانی تری از این آبچکان استیل رومیزی استفاده کنید.

اندازه و تعداد طبقات آبچکان

تعداد طبقات در نظر گرفته شده برای آبچکان با توجه به نیاز شما می‌تواند متغیر می باشد. با توجه به محلی که برای آبچکان رومیزی در نظر گرفته‌اید می‌توانید تعداد طبقات این محصول را تعیین کنید

برند تولید کننده آبچکان

برند انتخابی توسط شما بسیار بر روی قیمت اثر گذار است چرا که برند های معتبر با استفاده از متریال با کیفیت آبچکان های مناسب تری به نسبت سایر آبچکان های معمولی عرضه کرده‌اند.

برای خرید مدرن ترین مدل های آبچکان بالای سینک و ایستاده با مرکز فروش یراق آلات کابینت و انواع آبچکان جهان یراق در تهران تماس بگیرید. این مجموعه یک مرکز فروش می‌باشد چرا که محصولات به صورت کاملاً مستقیم و بدون وجود واسطه در اختیار متقاضیان عزیز قرار می گیرد.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
مدیریت (09123322519)