دسته بندی محصولات
راهنمای نصب قفل درب حیاط

نصب قفل درب حیاط بسیار آسان است اما نیاز است تا نکاتی را در این باره بدانید. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را به خوبی با جزئیات نصب قفل حیاطی آشنا سازیم. 

جهان یراق
جهان یراق

از جمله پرکاربردترین و مهم‌ترین یراق آلات ساختمان‌ها، قفل‌ها می‌باشد. قفل‌ها از انواع مختلفی برخوردارند همانند قفل برقی، قفل دکمه‌ای، قفل درب ورودی، قفل درب اتاق خواب، قفل درب سرویس، قفل دکمه‌ای و...

به دلیل اینکه کسب اطمینان از ایمنی درب حیاط بسیار ضروری است، لازم است درب حیاط یا پارکینگ دارای یک سیستم قفل درب حیاط مطمئن باشد.

نکته مهم راجع به قفل درب حیاط این است که در مدل‌های مختلف، فاصله قفل با چهارچوب درب متفاوت می‌باشد از طرفی دیگر، جای توپی که بر روی درب قرار می‌گیرد، باید به درستی در جای خودش قرار بگیرد و سپس در نهایت قفل با چهار عدد پیچ بر روی درب واقع می‌شود. در این مطلب از وب سایت جهان یراق، به ذکر راهنمای نصب قفل درب حیاط می‌پردازیم.

راهنمای نصب قفل حیاطی

در ابتدا بهتر است انواع قفل برقی درب حیاطی را بشناسیم که دارای دو نوع قفل حیاطی برقی ساده و قفل حیاطی برقی کله گاوی می‌باشد. مکانیزم نصب این دو نوع شبیه به یکدیگر است اما در عملکرد با یکدیگر متفاوت می‌باشند. در ادامه به نحوه بستن قفل درب حیاط می‌پردازیم.

راهنمای نصب قفل حیاطی بدین صورت است که ابتدا قاب فلزی قفل را جدا می‌کنیم و پس از اینکه قفل را به صورت کتابی باز نمودیم، جای سیلندر را تنظیم می‌نماییم که این امر کاملا بستگی به درب دارد. پس از تنظیم، قفل را می‌بندیم.

سپس قفل را به روی درب پیچ می‌کنیم و سیم‌های آیفون که قرار است درب را با آن باز کنیم نیز، در جای خودش درون قفل قرار می‌دهیم. در انتها قاب فلزی را در جای خودش می‌بندیم بنابراین قفل آماده استفاده می‌باشد.

در نوع قفل مکانیکی روش نصب قفل به شکل دیگری است بدین نحو که در ابتدا، باکسی که در بسته بندی وجود دارد را می‌بندیم این باکس از طریق زنجیر، اهرم قفل حیاطی را به عقب می‌کشد. سپس قفل حیاطی را سر جای خود تنظیم می‌کنیم و پیچ می‌شود.

هزینه نصب قفل درب حیاط

نصب قفل درب با توجه به مواردی همچون نوع درب، نوع قفل، نصب و آماده سازی قفل درب، نیروی کار و.. انجام می‌شود. هزینه نصب قفل درب حیاط با توجه به هر یک از این موارد ممکن است کاهش یا افزایش یابد. به منظور کسب اطلاعات می‌توانید با کارشناسان مجموعه جهان یراق در ارتباط باشید.

قفل درب حیاط

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر نمودیم، قفل درب حیاط، یک ابزار و یراق اساسی و مهم به منظور افزایش امنیت ساختمان است. قفل درب آهنی حیاط از جمله اصلی‌ترین محصولات برای ایمنی بیشتر آپارتمان و ساختمان است. در مقابل قفل درب حیاط کامپیوتری ایمنی بیشتری را به نسبت فراهم می‌نماید.

انواع قفل درب حیاط

قفل درب حیاط دارای انواع مختلفی می‌باشد که در ادامه به آن می‌پردازیم. شایان ذکر است که بهترین قفل درب حیاط را می‌توانید از فروشگاه جهان یراق تهیه و خریداری نمایید.

قفل درب حیاط برقی

قفل حیاطی برقی از ایمنی بسیار زیادی برخوردار است و به دلیل اینکه در ساختار آن از روکش فولادی تشکیل شده است، در برابر رطوبت از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. در این نوع از قفل، منبع تغذیه قرار دارد.

قفل درب حیاط مکانیکی

از جمله قدیمی‌ترین قفل‌های درب حیاط، قفل مکانیکی است که از اجزائی همچون بدنه، توپی، سوراخ‌های روی بدنه و توپی تشکیل شده است.

قفل درب حیاط کامپیوتری

قفل‌ها دارای عملکرد یکسانی هستند اما در دسته بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند. دسته بندی قفل کامپیوتری درب حیاط یکی از این انواع است. در این نوع از قفل، حفره‌هایی وجود دارد که از این طریق قفل و کلید عمل می‌کنند.

یکی از پارامترهای مهم هنگام خرید قفل درب حیاط، قیمت آن است. قیمت قفل درب حیاط به عوامل بسیاری بستگی دارد به منظور کسب اطلاعات راجع به قیمت انواع قفل درب حیاط می‌توانید با کارشناسان مجموعه جهان یراق در ارتباط باشید و دریافت مشاوره نمایید.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
مدیریت (09123322519)