دسته بندی محصولات
نصب چشمی دیجیتال درب

نصب چشمی دیجیتال و تعویض چشمی قدیمی با چشمی هوشمند، بسیار آسان است اما برای این امر باید مواردی را رعایت نمایید. برای آشنایی با مراحل نصب چشمی دیجیتال این مقاله را دنبال نمایید.

جهان یراق
جهان یراق

یکی از جدیدترین و مدرن ترین یراق آلات نصب شده بر روی درب های ورودی ضد سرقت، چشمی دیجیتال می باشد. نصب چشمی دیجیتال درب ضد سرقت کار بسیار آسان و ساده است و به راحتی میتوانید در سریع ترین زمان چشمی دیجیتال را جایگزین چشمی مکانیکی نمایید. در این مقاله قصد داریم به صورت مرحله به مرحله شما را با نصب چشمی درب ضد سرقت آشنا سازیم.

نصب چشمی دیجیتال درب ضد سرقت

چشمی دیجیتال، قفل هوشمند، دزدگیر درب ضد سرقت از محصولات مدرن می باشد که با نصب آن ها قار خواهید بود امنیت درب ضد سرقت و ساختمان خود را افزایش دهید. همان طور که اشاره شد نصب چشمی دیجیتال کار بسیار ساده و آسانی است. برای نصب چشمی دیجیتال این مراحل را دنبال نمایید:

 1. در صورتی که چشمی قدیمی بر روی درب نصب است، آن را به آرامی از درب خارج نمایید. دقت نمایید به درب آسیبی وارد نشود.
 2. در بسته چشمی دیجیتال 4 عدد پیچ موجود است که باید دو پیچ پایه بلند را پشت چشمی نصب نمایید. پیچ ها باید کاملا موازی با یکدیگر و در یک فاصله قرار داشته باشند.
 3. دو عدد چسب دو طرفه موجود در بسته را در بالا و پایین چشمی قرار دهید. (قبل از چسباندن چشمی باید محل مورد نظر را به خوبی تمیز نمایید تا هیچ گرد و غباری بر روی محل نصب چسب وجود نداشته باشد)
 4. براکت و پیچ ها را بر روی درب نصب نمایید. استفاده از براکت موجب می شود چشمی محکم بر روی درب فیکس شود.
 5. پیچ نصب شده در پشت چشمی را با دقت از داخل براکت رد نمایید و با پیچ ها را سفت نمایید.
 6. سیم پشت چشمی را از داخل براکت رد نموده و به مانیتور متصل نمایید.
 7. آخرین مرحله نصب مانیتور است که کافی است آن را داخل براکت قرار دهید و به هیچ پیچ و مهره ای برای سفت کردن مانیتور نیاز ندارید.

با انجام این مراحل کار نصب چشمی دیجیتال بر روی درب ضد سرقت به پایان رسیده است و با خیال راحت می توانید از امکانات ایجاد شده و امنیت این یراق الکترونیکی استفاده نمایید.

مراحل نصب چشمی دیجیتال و هوشمند درب

تجهیزات مورد نیاز برای نصب چشمی الکترونیکی درب

برای نصب چشمی دیجیتال به این تجهیزات نیاز است. معمولا تمام تجهیزات مورد نیاز برای نصب در جعبه محصولات قرار دارد. از مهم ترین لوازم مورد نیاز برای نصب چشمی درب می توان به این موارد اشاره نمود:

 •  پیچ
 • براکت
 •  مانیتور داخلی
 • دوربین خارجی 
 • براکت
 • کابل  usb
 • شارژر

با داشتن این تجهیزات می توانید چشمی را بر روی درب نصب و از امکانات آن بهره مند شوید.

نصب چشمی دیجیتال درب ضد سرقت

مزایای نصب چشمی دیجیتال بر روی درب ضد سرقت

درب ضد سرقت از بهترین و امن ترین مدل های درب ورودی ساختمان است که در این سال ها بسیار مورد استقبال خریدارن قرار گرفته است. توجه به ساختار درب و انتخاب یراق آلات مناسب می توانید در ایجاد امنیت بیشتر برای این محصولات مورد اهمیت باشد. قفل دیجیتال و چشمی هوشمند از آن دسته از یراق آلات می باشد که با نصب آن ها می توانید امنیت ساختمان خود را افزایش دهید و همچنین به رفت و آمدها به داخل ساختمانتان مطلع شوید. حتی در زمان هایی که در منزل حضور ندارید.
مدلهای جدیدی از چشمی درب هوشمند در بازار موجود می باشد که مجهز به سنسور حرکتی هستند. در این محصولات با هر حرکتی در پشت درب، دوربین چشمی شروع به فیلم برداری و عکس برداری از پشت درب می نماید و پیامی برای صاحب خانه ارسال می شود. این عکس و فیلم ها در حافظه چشمی ذخیره می شوند و حتی در مدل های چشمی سیم کارت خور می توان به صورت آنلاین پشت درب منزل خود را مشاهده نمایید. 
از مهم ترین مزایای نصب چشمی دیجیتال می توان به این موارد اشاره نمود:

 • ایجاد امنیت بالا برای ساختمان
 • ایجاد ظاهری شیک برای درب و ساختمان
 • امکان ضبط فیلم و عکس
 • مصرف انرژی بسیار کم
 • استفاده از باتری قلمی به عنوان منبع تغذیه

برخی از چشمی ها دارای دوربین هایی با قبلیت ضبط تصاویر در نور کم هستند.

قابلیت های چشمی دیجیتال درب

نسبت به چشمی های مکانیکی قدیمی این محصولات دارای امکانات بسیار پیشرفته ای هستند و در کل دو محصول کاملا جداگانه بوده و اصلا با هم قابل مقایسه نیستند. چشمی های دیجیتال دارای قابلیت هایی همچون ثبت و ضبط تصاویر، اتصال به اینترنت و امکان کنترل از راه دور هستند. چشمی دیجیتال یکی از ارزان ترین و ابتدایی ترین ابزار برای هوشمند سازی ساختمان می باشد.

برای خرید انواع چشمی دیجیتال و اطلاع از قیمت می توانید با فروشگاه جهان یراق تماس بگیرید.

مقالات مشابه:

بورس دستگیره درب تهران

مرکز فروش یراق آلات کابینت
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
مدیریت (09123322519)