دسته بندی محصولات
مرکز فروش یراق درب ضد سرقت

یراق ها تاثیر بسیار زیادی بر روی امنیت درب ضد سرقت دارند. خصوصا قفل ضد سرقت نصب شده بر روی این محصولات مهم ترین و اصلی ترین جز سازنده این مدل از درب ورودی می باشند.

جهان یراق
جهان یراق

یراق آلات درب از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده انواع درب داخلی و درب ورودی ساختمان هستند. یراق درب دارای مدل های مختلفی است که در این مقاله قصد دارین شما را با این یراق آلات آشنا سازیم. همچنین می توانید انواع یراق آلات درب ضد سرقت و درب اتاقی را از مجموعه جهان یراق با قیمت بسیار ارزان تر از سایر فروشگاه ها خریداری نمایید.

قیمت یراق آلات درب

مهم ترین نکته ای که خریداران در هنگام انتخاب و خرید به آن دقت دارند، قیمت یراق آلات درب می باشد. بیشترین عامل تاثیر گذار در قیمت یراق ها، متریال مورد استفاده برای ساخت و برند تولید کننده می باشد.

انواع یراق مورد استفاده در درب های ساختمانی

از انواع یراق درب ضد سرقت و همچنین یراق درب اتاقی و داخلی می توان به این موارد اشاره نمود:

  • دستگیره درب
  • قفل درب
  • لولا
  • چشمی درب
  • مغزی یا سیلندر قفل

هر یک از این یراق ها، دارای دسته بندی های مختلف بر اساس کاربرد و متریال سازنده هستند.

خرید یراق آلات درب ضد سرقت

در مجموعه جهان یراق، تمام مدل های یراق درب با قیمت بسیار مناسب به شما عزیزان عرضه می شود. خرید یراق باید متناسب با کاربرد درب انجام شود. به طور مثال قفل نصب شده بر روی درب ضد سرقت با قفل مورد استفاده برای درب اتاقی بسیار متفاوت هستند. بهترین مدل قفل مورد استفاده برای درب های ورودی، مدل های ضد سرقت می باشد.

دستگیره درب

دستگیره درب از مهم ترین یراق های مورد استفاده در درب ها می باشد. دستگیره هم در افزایش کارایی درب و هم زیبایی درب ها تاثیر گذار است. دستگیره درب اتاق، دستگیره سرویس، دستگیره درب ورودی و دستگیره دیجیتال از جمله محصولات موجود در فروشگاه جهان یراق می باشد.

دستگیره درب ضد سرقت

دستگیره درب ضد سرقت دارای دو مدل ثابت و متحرک می باشد. دستگیره ثابت که معمولا در قسمت بیرونی ساختمان و دستگیره متحرک در قسمت داخلی نصب می شود. این دستگیره ها بر حسب مدل درب دارای طراحی های متفاوتی هستند و بهتر است برای هر درب دستگیره متناسب را انتخاب نمایید. برای خرید دستگیره درب می توانید به مرکز فروش دستگیره درب در تهران مراجعه نمایید.

دستگیره درب ضد سرقت

قفل درب

از یراق های مهم و ضروری نصب شده بر روی درب ها، قفل می باشد. شاید امنیت و مقاومت قفل در درب های داخلی از اهمیت زیادی برخوردار نباشد اما نصب یک قفل امن بر روی درب ورودی ساختمان از واجبات است و افراد حاضرند هزینه بسیار زیادی را برای خرید قفل درب ورودی پرداخت نمایند. قفل سرویس، قفل درب اتاق، قفل کمد و قفل دیجیتال از دیگر انواع این قفل ها می باشد.

قفل ضد سرقت

از امن ترین مدل قفل نصب شده بر روی درب ها خصوصا درب ورودی ساختمان، می توان به قفل ضد سرقت اشاره نمود. قفل درب ضد سرقت دارای زبانه های متعدد از جنس فولاد بوده که در هنگام قفل شدن، این زبانه ها در جهات مختلف وارد چارچوب درب شده و بدین ترتیب امکان باز نمودن درب تقریبا غیر ممکن می شود. احتمال باز نمودن قفل ضد سرقت بدون کلید بسیار کم است.

قفل ضد سرقت درب

مغزی قفل

مغزی قفل که با نام های سیلندر قفل و یا توپی قفل نیز شناخته می شوند، یکی از مهم ترین و یا می توان گفت اصلی ترین جز قفل درب است. هر قفل بسته به نوع کاربرد دارای سیلندر مخصوص به خود می باشد. از انواع مغزی قفل می توان به سیلندر ضد سرقت، سیلندر سرویس، مغزی قفل درب حیاط و ... اشاره نمود. سیلندر هوشمند یکی از جدیدترین محصولات در این زمینه می باشد. البته مدل طراحی و کاربرد سیلندر هوشمند با سیلندرهای مکانیکی متفاوت بوده و تقریبا می توان آن را به عنوان یک محصول مجزا معرفی نمود.

مقالات مرتبط:

بهترین برند دستگیره درب

مرکز فروش یراق آلات کابینت در تهران
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
مدیریت (09123322519)